Новини України. 10 січня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запевняє, що в разі прийняття нового закону про вищу освіту виграють усі студенти, які добре вчаться.

Табачник: в разі прийняття нового закону виграють усі студенти, які добре вчаться

Про це Табачник заявив сьогодні на прес-конференції у Вінницькій області, коментуючи вимоги студентів до парламенту не ухвалювати закон про вищу освіту в новій редакції, розроблений міністерством.

“До будь-якого прояву громадянського суспільства ставлення позитивне, неправду я не коментую, бо закон про вищу освіту передбачає майже дворазове підвищення стипендій, які у разі прийняття цього закону становитиме прожитковий мінімум і, природно, щоквартально зростатиме зі зростанням прожиткового мінімуму”, – сказав міністр освіти.

Він також упевнений, що студенти повинні не мітингувати, а добре вчитися.

“А ті малоталановиті демагоги-політикани, які намагаються на будь-яку подію змусити суспільство про себе згадати, – мені здається, що вони приречені на невдачу. Тому що, якщо не дивлячись на всі зусилля вдалося зібрати аж 20 чоловік з ранку – це, звичайно, титанічна перемога.

Якщо говорити про стипендії, то немає студента, який би не виграв у разі прийняття нового закону за однієї умови: що він збирається не мітингувати, а добре вчитися, тому що “трієчникам” платити стипендію – це гріх. Це все одно, що оббирати людей, які платять у бюджет”, – сказав Табачник.

Нагадаємо, що сьогодні вранці близько 50 учасників пікету, які виступають проти прийняття закону про вищу освіту, увійшли до будівлі за адресою: вулиця Грушевського, 18/2, де проходило засідання Погоджувальної ради голів фракцій і керівників парламентських комітетів. Вони вимагали не приймати закон про вищу освіту, а також зустрічі з керівником профільного комітету ВР.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.