Новини політики. 5 січня. Екс-прем’єра Юлію Тимошенко, яка відбуває покарання у Качанівській колонії (Харків), оглянула комісія Міністерства охорони здоров’я, до якої увійшли 9 провідних фахівців різних галузей медицини.

За результатами огляду стан здоров'я Тимошенко "визнано задовільним"

Про це повідомила прес-служба МОЗ. За результатами огляду стан здоров’я Тимошенко “визнано задовільним”.

“Фахівці склали рекомендації щодо подальшого лікування Тимошенко: розширення рухового режиму, проведення лікувального масажу і комплексу лікувальної фізкультури, а також подальшого спостереження в динаміці лікарями медичної служби за місцем її перебування”, – зазначив МОЗ.

Крім того, екс-прем’єру було запропоновано лабораторні обстеження (загальний клінічний аналіз крові) в умовах установ системи Міністерства охорони здоров’я, однак Тимошенко в черговий раз відмовилася від їх проведення.

Фахівці Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції спільно з комісією МОЗ визнали санітарно-гігієнічні умови утримання Тимошенко в камері тимчасового СІЗО Качанівській колонії задовільними.

“Також представниками Харківської облСЕС проведено вимірювання рівня освітлення (нічника) в камері у нічний час. Встановлено, що він не перевищує міжнародний стандарт для освітлення вночі навіть палат медичних закладів та не перешкоджає сну, відпочинку і не шкодить здоров’ю осіб, які там перебувають”, – підкреслено в повідомленні.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.