Новини спорту. 8 січня. Головний тренер ФК «Шахтар» Мірча Луческу, який напередодні потрапив в автомобільну катастрофу, знаходиться в стабільному стані.

Луческу почувається нормально

Про це повідомив лікар «Шахтаря» Артур Глущенко, який вчора прибув до Бухареста.

«Стан Мірчі Луческу стабілізувався. Місцеві лікарі провели всі необхідні в таких випадках дії і процедури. Ми обговорили з завідуючою відділенням, в якому знаходиться Містер, всі питання, які нас цікавлять. Залишилися задоволені діями наших колег», – цитує слова медика прес-служба ФК «Шахтар».

За його словами, залишається відкритим питання про проведення операції на зламаних ребрах Луческу.

«З приводу плевральної порожнини можу сказати, що, напевно, ця тема закрита. Прийнято рішення про встановлення катетера, з тим щоб вивести кров, яка зібралася. Оперативне втручання в цьому випадку скоріше за все не знадобиться. Що стосується ребер, то тут рішення буде прийнято протягом найближчих кількох днів», – зазначив Артур Глущенко.

Містер приймає знеболюючі засоби, але весь час після аварії перебував у свідомості, сказав лікар.

«Ми поспілкувалися. Щоправда, Містер відразу відхилився від теми свого здоров’я і почав говорити про футбол. Місцеві лікарі делікатно запропонували нам не втомлювати пацієнта довгими розмовами», – повідомив він.

Також Глущенко відзначив, що лікарня, в якій знаходиться Мірча Луческу, оточена кільцем журналістів.

Після автомобільної аварії, що сталася 6 січня в Бухаресті, тренер одного з провідних українських футбольних клубів Мірча Луческу потрапив до лікарні з численними травмами.

Президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов запропонував перевезти Мірчу Луческу в лікарню до Донецька. Для цього він готовий терміново відправити приватний літак в Бухарест.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.