Новини технологій. 13 січня. Компанія Sony на виставці CES 2012, що проходить зараз у Лас-Вегасі, продемонструвала прототипи своїх майбутніх моделей серії Vaio.

Sony продемонструвала прототипи своїх майбутніх моделей серії Vaio

Було показано два прототипи: перший з них складається з двох частин – екрану і клавіатури, розміщених окремо, мабуть, дисплей сенсорний і цю частину можна використовувати окремо як планшет.

Обидва модулі володіють привабливими округлими формами. Точно не ясно, коли подібне рішення буде випущено і чи планується взагалі його вихід в такій формі або ж це просто концепт.

Другий прототип більше схожий на звичайні ноутбуки, однак, це теж планшет, встановлений в ультратонку док-станцію з клавіатурою. Спочатку було неясно, чи це окрема док-станція, чи слайдерна клавіатура, однак судячи з ілюстрацій і відгуків, це щось середнє – док-станція з механізмом слайдера, але її можна і зовсім відокремити від основного модуля.

Як повідомив представник Sony, це все ж таки спочатку ноутбук і вже по-друге – планшет, на відміну від тих же ASUS Eee Pad Transformer або слайдера Eee Pad Slider, які все ж позиціонуються саме як планшети з опциональной док-станцією з QWERTY клавіатурою.

Цей пристрій комплектується стилусом, який можна зберігати в корпусі ноутбука спереду від трекпеда. За неофіційними даними ці моделі працюватимуть на Windows 8.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.