Новини здоров’я. 25 січня. Американські дослідники з Мічигану і Пенсільванії заявляють, що навчилися визначати якість відносин, що виникають між закоханими.

Справжня любов пов'язує тих людей, які відразу після сексу засинають

Дослідники стверджують, що справжня любов пов’язує тих людей, які відразу після сексу засинають.

Досить сміливу гіпотезу про зв’язок між сексом і романтичними почуттями психологи з університету Мічигану і коледжу Олбрайта (штат Пенсільванія) перевірили на 238 парах. Кожен учасник дослідження заповнив анонімну анкету про свої почуття до коханої людини, а також відповів на питання: хто з партнерів засинає першим, якщо між ними був статевий акт і якщо не був.

Виявилося, що люди, чиї кохані засинали відразу після сексу, більш схильні до проявів ніжності до своєї другої половинки. Вони люблять довгі обійми, гарні залицяння і задушевні розмови зі своїм молодим чоловіком або дівчиною. Ці чинники підтверджують щирість і міцність їхніх стосунків, пишуть американські психологи. Таким чином, чим швидше людина засинає після інтимного зв’язку, тим більше вона любить свого партнера.

Результати дослідження показали також, що жінки після сексу засинають першими не рідше за чоловіків. При цьому якщо інтимної близькості не було, представниці прекрасної статі, як правило, “відключаються” першими.

За матеріалам Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.