Новини світу. 3 січня. Першу соломинку для коктейлю винайшов американський підприємець Марвін Стоун, власник фабрики з виробництва паперових сигаретних мундштуків.

3 січня 1888 року Марвін Стоун запатентував свій винахід

За легендою, одного разу він сидів у роздумах про стан свого бізнесу, попиваючи коктейль через житню соломинку. Деякі її волокна розщепилися і під час чергового втягування рідини застрягли на зубах.

Тоді він, взяв смужку паперу і намазав її край по всій довжині клеєм, намотав спіраллю на олівець, а потім зняв отриману трубочку. Вийшла соломинка, через яку пити коктейль стало набагато зручніше. Правда пити доводилося дуже швидко, тому що папір в перші ж кілька секунд намокав і переставав тримати форму.

Незабаром Стоун знайшов рішення, коли йому на очі потрапила поштова марка, зроблена з манільського паперу (до її складу входила Манільська пенька, завдяки якій папір був дуже міцним). З цього паперу Стоун і став виготовляти соломинки.

3 січня 1888 року Марвін Стоун запатентував свій винахід. Він отримав у Вашингтонському патентному бюро документи на винахід паперової соломки для пиття коктейлів та інших рідин.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.