Новини медицини. 11 січня. Вчені і дієтологи у Великобританії дослідили, що сміх впливає на процес схуднення.

Завдяки "Дієті зі сміху" можна схуднути

На допомогу їм також прийшли британські психологи, які стверджують, що людям з надмірною масою тіла просто життєво необхідно якомога більше сміятися і отримувати позитивні емоції. Адже в процесі схуднення дуже важливі гарний настрій і відсутність образ на людей.

Ґрунтуючись на результатах дослідження, вчені і дієтологи розробили спеціальну програму і назвали її “Дієта зі сміху”. Ця унікальна дієта складається приблизно з 18 сеансів, які повинні відбуватися протягом дня. Сеанси сміху мають бути абсолютно щирими та тривалими.

Як встановили вчені, в середньому за весь день людині необхідно сміятися близько 15 хвилин, тоді організм починає працювати активніше. Адже подібний сміх поліпшує кровообіг і допомагає організму активніше спалювати калорії, а також стимулює травлення і зміцнює мускулатуру живота. Подібний сміх допомагає зміцнити м’язи грудей і плечового пояса, підвищуючи життєвий тонус організму.

Для того щоб така дієта була найбільш ефективною, необхідно переконатися що людина харчується правильно. Адже значним ускладненням на шляху до хорошого і міцного здоров’я і чудової фігури може стати харчова непереносимість якогось з продуктів харчування. Якщо у людини є харчова непереносимість або харчова алергія, на один або групу продуктів харчування, то ніякі дієти не допоможуть відновити здоров’я, поки не буде усунута ця проблема.

Щоб уникнути цього, перед початком дієти слід пройти тест на харчову непереносимість і дослідити кров на наявність відповідних антитіл. Лише, коли ви будете знати, що подібна недуга не загрожує, можна сміливо братися за таку приємну і ефективну дієту.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.