Новини світу. 20 січня. Керівнику регіональної структури Соціал-демократичної робітничої партії Швеції із землі Вермланд Ларсу Ове Янгсону відмовлено у в’їзді до Білорусі.

Шведського соціал-демократа не пустили до Білорусі

Про це повідомив голова Брестської обласної організації Білоруської соціал-демократичної партії (Грамада) Ігор Масловський.

“Пізно ввечері 18 січня подзвонив Янгсон, який також є представником місцевого муніципалітету, і розповів, що посольство Білорусі в Швеції відмовило йому у видачі візи без пояснення причин”, – сказав він.

За словами Масловського, Янгсон мав намір відвідати Брест 19-23 січня на запрошення обласної організації БСДП (Грамада) та обласної регіональної організації Вільної профспілки Білоруської.

Політик доповнив, що в ході цього візиту планувався обмін досвідом роботи та обговорення перспективних напрямків подальшої взаємодії з колегами з землі Вермланд, з якими вони співпрацюють понад 10 років в освітній і культурній сферах.

“Ми вважаємо, що така позиція білоруського посольства в Швеції формує негативний образ нашої країни в очах світової спільноти і носить дискримінаційний характер щодо шведських соціал-демократів. На нашу думку, це також негативно позначається на розвитку відносин між двома країнами та Європейського союзу і Білорусі“, – заявив Масловський.

Він нагадав, що у вересні 2011 року було відмовлено у візах учасникам шведської профспілково-партійної делегації з землі Вермланд у складі чотирьох осіб, серед яких була депутат шведського парламенту від соціал-демократичної партії.

За матеріалами Хартия’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.