Новини здоров’я. 7 січня. Епідемія холери, що обрушилася на карибську держава Гаїті в кінці 2010 року, не припинилася досі: щодня в країні захворює холерою більше 200 чоловік.

З жовтня 2010 року на Гаїті від холери загинуло 7 тисяч чоловік

Про це повідомив заступник глави Панамериканської організації охорони здоров’я Джон Андрус.

З жовтня 2010 року на Гаїті від холери загинуло 7 тисяч чоловік.

“Це одна з найстрашніших епідемій холери за новітню історію”, – наводить слова Андруса в п’ятницю телеканал Venezolana de Television.

Влада острівної держави побоюється, що з початком сезону дощів, який настане найближчим часом, число хворих серйозно збільшиться.

Початок епідемії було покладено контингентом “блакитних касок” ООН з Непалу. Від непальських солдатів, розміщених на Гаїті, холера потрапила в одну з головних річок країни, в результаті чого почалося зараження і місцевих жителів.

Крім того, поширенню хвороби сприяли антисанітарні умови, в яких змушена проживати значна частина населення після руйнівного землетрусу.

Два потужних підземних поштовхи магнітудою 7,0 і 5,9 відповідно протягом кількох хвилин 12 січня 2010 зруйнували столицю Гаїті Порт-о-Пренс. В результаті стихійного лиха загинули близько 220 тисяч чоловік, були зруйновані 250 тисяч будинків, в загальній складності постраждали близько 3 мільйонів чоловік. За оцінками експертів, збиток від стихії склав від 8 до 14 мільярдів доларів.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.