Новини технологій. 13 січня. Сайт знайомств LocalSin займеться розробкою програми для пошуку кохання за межами Землі.

інопланетяни
Хочете знайти кохання серед інопланетян? Вам на сайт знайомств LocalSin

Представник компанії заявив, що новий додаток буде передавати сигнали з Землі на інші планети галактики. Очікується, що вони досягнуть Європи (супутника Юпітера) і Енцелада (супутник Сатурна), на яких, на думку вчених, може бути життя.

“Десятки тисяч самотніх людей обшукали всю Землю в пошуках кохання, але зазнали невдачі”, – сказав представник LocalSin. Новий додаток допоможе їм продовжити свої пошуки серед інопланетян і, таким чином, зробить можливим по-справжньому “універсальні” побачення.

Розробка програми займе близько п’яти років. Зараз компанія вже залучила команду експертів, яка почала дослідну роботу. Під які мобільні операційні системи розробляється додаток, не уточнюється.

LocalSin позиціонується як сайт знайомств для людей будь-якої сексуальної орієнтації. Таким чином, додавання можливості зустрічі з інопланетянами органічно вписується в політику LocalSin.

Крім власне веб-сайту, у сервісу є програми для iOS і Android, а також для Facebook. LocalSin допомагає знайти людину, з якою можна піти на побачення, використовуючи технологію GPS: сервіс показує, хто неподалік від користувача готовий зустрітися з ним.

На сайті LocalSin.com ніякої інформації про додаток, що розробляється немає.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.