Новини технологій. 13 січня. Компанія Samsung заявила, що технологія телевізорів Apple застаріла.

Samsung Smart TV
Samsung Smart TV

Кожен день на виставці CES-2012 відбувається маса цікавого. Незважаючи на те, що Apple традиційно відсутня серед учасників виставки, левова частка новин звідти побічно або безпосередньо стосується «яблучної» компанії. Особливо популярні на виставці різні варіації концепції Smart TV – як у вигляді прототипів, так і у вигляді готових для продажу моделей. Конкуренти давно не дрімають: улюблена нами Samsung поспішила розкритикувати досягнення Apple по створенню власного телевізора, заявивши, що велосипед, який так прагнуть створити в Купертіно, вже давно був створений.

Глава теле-та аудіо-підрозділу Samsung Australia Філіп Ньютон в інтерв’ю газеті Sydney Morning заявив:

“Коли Стів Джобс сказав, що він «зламав код ідеального телевізора», він говорив про методи взаємодії з ним. Про те, що ми продаємо протягом останніх 12 місяців. У цьому немає нічого нового. Це було новим лише для них самих, тому що вони раніше не виходили на цей ринок. Все це застаріло для всіх традиційних гравців ринку. Ми вже давно розширили можливості телевізора речами на зразок голосового і сенсорного управління. Та й на пульті у нас є сенсорна панель”

На питання, чи побоюється Samsung виходу Apple на ринок TV, Філіп спокійно відповів:

“Ні, навряд чи це саме «небезпека». Можливо, ми побачимо, як деякі конкуренти постраждають … але для нас це лише чудовий шанс. Чим більше великих брендів займуться розробкою розумних телевізорів, тим краще буде нам самим. Тому що ми знаємо, що при будь-якому розкладі будемо лідирувати в цьому сегменті”

Samsung не бракує сміливості. Але в цілому вони мають рацію. Поки Apple працює над створенням свого ідеального телевізора, Samsung щосили просуває і вже продає свої власні Smart TV. Вони працюють на основі специфічної OS (Google TV відпочиває), яка підтримує встановлення програм і масу мережевих функцій. Вони розпізнають голос, обличчя користувача, мають фронтальні камери, підтримують відеодзвінки по Skype навіть у режимі конференцій. А ще для них є Angry Birds. Це важливо, так. Так що Apple варто поспішити, бо такими темпами вони вийдуть на новий для себе ринок в якості наздоганяючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.