Новини технологій. 17 січня. Компанія Samsung, що приєдналася до проекту Microsoft Surface, надала комп’ютеру-поверхні привабливий зовнішній вигляд і помістила його в тонкий корпус товщиною близько 10 см.

Комп'ютер призначений для встановлення в громадських місцях

Американські клієнти зможуть замовити Samsung SUR40 починаючи з січня 2012 р. Ціна комп’ютера складе $ 8,4 тис. або $ 9 тис. за комплект з ніжками.

Samsung SUR40 складається з РК-панелі Samsung зі світлодіодним підсвічуванням, роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, що прикрита Gorilla Glass, і електронного блоку з фірмовим ПЗ Microsoft Surface 2.0 для розпізнавання торкань і тегів.

Сенсорна РК-панель має діагональ 40 дюймів і здатна розпізнавати до 50 торкань одночасно.

Пристрій може бути доповнено периферійним обладнанням: сканерами штрих-кодів, камерами, принтерами тощо. З’єднання може здійснюватися через Wi-Fi (802.11n), Bluetooth і Ethernet.

Комп’ютер призначений для встановлення в громадських місцях, магазинах, лікувальних установах, банках тощо. Його можна вішати на стіну і ставити на підлогу. Пакет інструментів для розробників (SDK) дозволяє створювати додатки під індивідуальні потреби замовників.

Нагадаємо, що перша версія комп’ютера Surface була представлена ​​Microsoft в травні 2007 р.

За матеріалами cnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.