Новини світу. 25 січня. Російські журналісти Дмитро Биков та Валерія Жарова в православне Різдво вирушили на перуанський вулкан з промовистою назвою Хуйнапутіна, щоб здійснити на його жерлі опозиційно-язичницький обряд.

Календарик для ритуалу

Для окультних цілей вони прихопили з собою брелок із зображенням Володимира Путіна, календарик з МедвеПутом і яйце всевладдя – фарбоване дерев’яне яйце з портретом прем’єра, повідомляє  російське видання Собеседник.

“Про вулкані Хуйнапутіна [Huainaputina – зустрічається також написання Huinaputina, але в основному на старих картах] у нас вже писали в кількох газетах. Повідомлялося, що в перекладі з мови індіанців кечуа назва вулкана, якеа звучить як Уайна Путіна, означає «молода гора» ( або, якщо точніше, «другорядна гірка», «так собі вулкан»). Виверження цього вулкана з 15 по 19 лютого 1600 року, найпотужніше в історії Латинської Америки, призвело, за деякими припущеннями, до великого похолодання і голоду в Європі “, – пишуть журналісти.

“Ще в Москві ми купили брелок з досить точним зображенням прем’єра, календарик із зображенням Путіна-Медведєва, як би переходять один в одного, і яйце всевладдя – фарбоване дерев’яне яйце з портретом другого президента Росії. Залишалося провести ритуал, тобто обкурити пам’ятники відповідної сигаретою. Сигарета, хоч і з чорним тютюном, виявилася типу «Прими». Мій Андрій широко розмахнувся і жбурнув у безодню яйце, а Жарова – брелок.  Усе це ухнуло вниз, хоч і не з самої вищої точки. Виходить, ми позбудемося Володимира Путіна не в найвигідніший час і не на вищій точці суспільного піднесення, але що робити, якщо несистемна опозиція ніколи не може домовитися “, – резюмують автори матеріалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.