Новини світу. 14 січня. Згідно з повідомленням Міноборони Росії, далека авіація має намір знову зайнятися патрулюванням узбережжя та акваторії Чорного моря

Росіяни патрулюватимуть над морем

З кінця січня далека авіація Росії має намір відновити патрулювання акваторії Чорноморського узбережжя, а також уздовж державних кордонів СНД. Про це повідомили в Міноборони Росії.

“З кінця січня екіпажі дальньої авіації продовжать виконання завдань по повітряному патрулювання районів Атлантики, Північного Льодовитого і Тихого океанів, акваторії Чорноморського узбережжя, а також по маршрутах уздовж державних кордонів Співдружності незалежних держав, виконуючи польоти як з базових, так і оперативних аеродромів”, – йдеться в повідомленні.

Рахункова палата розкритикувала діяльність Міністерства оборони України. Відповідно до даних звіту Рахункової палати України про виконання держбюджету в першому півріччі 2011 року, за цей час закрилися 68 суб’єктів господарювання, підпорядкованих Міноборони.

Це більше третини всіх держпідприємств при міністерстві, йдеться в матеріалах звіту. Крім того, в ході аудиту ефективності виконання держпідприємствами Міноборони замовлень в інтересах Збройних сил і використання переданого їм у користування військового майна було встановлено, що більшість з цих суб’єктів не враховують потреби армії.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.