Новини світу. 19 січня. Більшість росіян схвалюють встановлення веб-камер на виборчих дільницях під час президентських виборів в березні.

Росіяни хочуть, щоб за ними слідкували камери під час виборів

Також росіяни позитивно ставляться до встановлення прозорих урн для голосування, свідчать результати опитування, проведеного Фондом “Громадська думка” (ФГД).

Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував організувати веб-трансляцію з усіх дільниць на президентських виборах 4 березня 2012 і встановити прозорі урни, щоб уникнути можливих фальсифікацій.

Згідно з опитуванням, проведеним 14-15 січня серед 1,5 тисячі респондентів у 100 населених пунктах 43 суб’єктів РФ, 63% росіян схвалюють встановлення веб-камер на президентських виборах. При цьому лише 13% опитаних не схвалюють цю ідею, а 25% не можуть відповісти.

Ідею установки прозорих урн для голосування схвалюють 47% росіян, 16% – не схвалюють, ще 38% респондентів не змогли відповісти.

На думку 46% опитаних, установка прозорих урн на виборчих дільницях допоможе зменшити число фальсифікацій і зробити підрахунок голосів більш чесним, відзначають соціологи. При цьому 30% не вірять, що прозорі урни зможуть допомогти, а 24% респондентів не змогли відповісти.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.