Новини світу. 29 січня. Російський телеканал НТВ показав телевізійний фільм «Залізна Юля» про політичну кар’єру екс-прем’єра України Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Про Тимошенко зняли фільм

У фільмі показані її інтерв’ю різних років, а також інтерв’ю з її дочкою Євгенією Тимошенко та чоловіком Олександром Тимошенком, які заявляють про плани влади України фізично усунути колишнього прем’єра.

«Бідна дівчинка з Дніпромашу. Як вона стала господинею цілої країни? Що її пов’язує з Примадонною? Її сімейний притулок, її дочка, її чоловік і ті, хто її зрадив. Вперше любов і самотність скинутою принцеси», – йдеться в анотації до програми.

У фільмі йдеться, що якщо вірити декларації про доходи Тимошенко, то у неї дуже скромне фінансове становище. Після цього був показаний коментар народного депутата Олега Ляшка, який каже, що їй треба було повідомити про своє майно.

«Бути двічі прем’єр-міністром, дожити до півстоліття і писати, що ні хати, ні квартири, ні машини – це смішно», – сказав Олег Ляшко.

У фільмі також розповідається про предків і походження Юлії Тимошенко. Зокрема, було сказано, що батько Тимошенко покинув сім’ю, коли їй було три роки. Окремо розповідається про складнощі, з якими зіткнулася її мати в цей період.

Крім цього підкреслюється, що Тимошенко працювала на шинному заводі, але в 90-і зрозуміла, що «бізнес як свободу не дають, а завойовують».

Окремо творці фільму зупинилися на стилі Юлії Тимошенко як сексапільної бізнес-леді. Відзначається, що її коса надокучила в політиці не менше, ніж родима пляма Михайла Горбачова, і як вона виділялася в білому одязі «на тлі сірої маси олігархів і партійних функціонерів».

«У політику вона пішла, за її словами, рятувати країну, на думку противників – захищати себе і бізнес від кримінальної відповідальності», – кажуть автори фільму.

Окремо розповідається про суд над Юлією Тимошенко, а також про час після перевозу в колонію. Зокрема, наводяться слова лікарів про ускладнення з її здоров’ям.

В інтерв’ю її адвокат Сергій Власенко заявив, що Тимошенко хотіли вбити у в’язниці і зробили їй укол, від якого вона була без свідомості більше 20 хвилин.

«Інформація про застосування препарату «Гонг» (гамма оксимасляної кислоти) носить неофіційний характер, і природно нам це ніхто не підтвердив, ми отримали цю інформацію оперативним шляхом», – сказав Власенко.

За словами авторів фільму, цей препарат заборонений в Європі і використовується тільки в країнах СНД. При цьому гамма оксимасляная кислота вважається набагато небезпечнішою пропафола, від якого в червні 2010 року помер Майкл Джексон.

«Доля розкидала колись могутню родину скинутої принцеси. Чоловік – у вигнанні за кордоном, дочка – в партійній штаб-квартирі в Києві, глава сім’ї – у Харківській колонії … Юлія Володимирівна страшний гравець. Вся історія її життя, це битва – з убогістю, конкурентами в бізнесі й боротьба за владу. Діставшись до вершини, вона в одну мить втратила все, а значить попереду нові ігри і як завжди ва-банк», – цими словами закінчується фільм.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.