Новини України. 5 січня. Завданням № 1 народний депутат України, син президента, Віктор Янукович (молодший) називає роботу по створенню української кіноассоціаціі і розвиток інформаційних технологій.

Янукович молодший хоче розвивати українське кіно

«Курс протекціонізму кіно ми повинні захистити на вищому рівні – новим Законом «Про кінематографію». Не можна вічно возитися із застарілим документом. До розробки законопроекту спільно з Держкіно ми залучимо максимально широку аудиторію: продюсерів, режисерів, акторів – усіх, хто працює на цьому ринку», – сказав Віктор Янукович.

Сильною стороною України політик вважає і розвиток новітніх інформаційних технологій, яким необхідний тільки хороший імпульс. Він зазначив, що результатом консультацій і тісної роботи з представниками IT-бізнесу цього року стало прийняття в першому читанні законопроекту про підтримку розвитку національної індустрії програмного забезпечення.

«Упевнений, до другого читання ми зробимо документ ще досконаліше – врахуємо всі правки та рекомендації від IT-сфери. Переконаний, робота в Мережі повинна бути безпечною… З січня займемося організацією серії «круглих столів», зустрічей і бесід, щоб зібрати максимальну кількість пропозицій», – вважає парламентарій.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.