Новини політики. 12 січня. Депутати фракцій парламентської більшості залишили сесійну залу Верховної Ради у четвер, 13 січня, і обіцяють, що «ніяких інцидентів робити не збираються».

Олександр Єфремов
Єфремов: за великим рахунком, програму на поточну сесію парламент виконав

«Взагалі-то сьогодні перший раз за п’ять років відбулася дуже негарна дія: на прохання фракції “БЮТ-Батьківщина” нас всіх зібрали в 15:45 в кабінеті Литвина. У кожного були свої плани. Я, припустимо, зустрічався з журналістами і встиг приїхати тільки о 16:50.

У результаті Кожем’якіна (лідер фракції “БЮТ-Батьківщина” Андрій Кожем’якін – ред.) там вже не було, а фракція БЮТ пішла блокувати трибуну парламенту. Тобто, це якось виглядає не зовсім нормально по відношенню до своїх колег, коли ти просиш одне, а робиш зовсім інше. Раніше у нас так прийнято не було», – прокоментував дії депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина» лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у четвер.

«По-друге, якщо вони хочуть блокувати, у нас нічого термінового немає (для прийняття на засіданні Верховної Ради – ред). За великим рахунком, програму на поточну сесію парламент виконав. І зараз, за ​​великим рахунком, відтягує і допрацьовує інші законопроекти, які є. Тому, будь ласка, можна блокувати », – сказав він.

«Ніяких інцидентів ми робити не збираємося», – додав лідер фракції Партії регіонів.

Відповідаючи на питання про те, яким чином у п’ятницю буде закрита поточна сесія Верховної Ради, якщо «бютівці» заблокують трибуну і президію, Єфремов сказав: «Нормально будемо закривати».

Він підкреслив, що депутати фракції Партії регіонів покинули сесійну залу на четвер і повернуться на засідання парламенту вже у п’ятницю.

«Нашим депутатам я сказав, що вони можуть працювати в комітетах. Ми вартувати тут не збираємося. А завтра працюватимемо за обставинами», – сказав Єфремов, додавши: «У нас ще ціла ніч попереду».

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.