Новини України. 14 січня. Регіонал Василь Грицак у своєму законопроекті пропонує дозволити продаж травматичної зброї.

Регіонали хочуть продавати зброю

На сумніви, що це збільшить кількість убивств, депутат відповів, що й зараз можна вбивати – тільки іншими засобами, наприклад, звичайним холодним ножем.

Втім, більшість його колег не підтримують таку ініціативу. Також проти лібералізації продажу зброї виступила більшість опитаних  киян.

Однак, після розстрілу банківських працівників у Донецьку на підтримку дозволу на продаж зброї – і не тільки охоронцям банку, а й усім громадянам – висловилася асоціація власників зброї.

Голова асоціації Георгій Чайкін впевнений, якщо зброї на вулиці буде більше – пострілів буде менше, і пограбувань банків теж поменшає.

“Озброєна охорона може дати відсіч. По-друге, вже не будуть так валити в ті банки, тому що знають, що можуть отримати кулю”, – вважає Чайкін.

Він розповів, що вбити людину можна і з травматичної зброї, хоча таку зброю помилково вважають безпечною. Тому, щоб не вводити людей в оману, одразу пропонує дозволити продаж вогнепальної зброї.

“Це головний стримуючий фактор – я не знаю, чи є пістолет у вас; ви не знаєте, чи є пістолет у мене”, – зазначив Чайкін, додавши, що вся зброя все-таки повинна бути облікована.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.