Новинисвіту. 21 січня. “Матінка” Фотінія з села Велика Єльня в Нижегородської області – засновниця секти, що почитає Путіна, заявила, що ікона прем’єра “оновилася і замироточила”.

Сектанти впевнені, що в минулому житті Путін був князем Володимиром і хрестив Русь

Про це оголошено на офіційній сторінці Фотінії.

“Увага! З 19.01.2012 в храмі оновилася і замироточила ікона Володимира Путіна, а також його освячений портрет. Господь дає нам такі знаки Своєї благодатної присутності”, – сказано в повідомленні Фотінії.

Путін – це шлях інший для Росії. В одній зі своїх минулих життів він був князем Володимиром і хрестив Русь, тепер Володимиру Володимировичу належить заново охрестити нашу язичницьку країну! Чудо мироточення відбувається внаслідок віри народу!”, – оголосила “настоятелька Храму на честь пресвітлого образу Божої Матері “воскрешати Русь” матушка Фотінія.

Раніше Фотінія заявила, що панораму минулих життів прем’єра їй показав Бог.

Храм секти “путінопоклонніков” розташований в селищі Велика Єльня Нижегородської області. Перші публікації про громаду “матушки Фотінії” з’явилися ще в 2005 році. Нещодавно вона знову потрапила в поле зору ЗМІ.

Фотінія порівнює Путіна з учнями Христа.

“За Біблією, апостол Павло був спочатку воєначальником і злісним гонителем християн, а потім став проповідувати Євангеліє. Путін під час своєї служби в КДБ теж займався не зовсім праведними справами. А коли став президентом, на нього зглянувся Святий Дух, і він, як і апостол, почав мудро керувати своєю паствою. Йому зараз важко, але він виконує апостольський подвиг”, – повідала вона в одному інтерв’ю.

Агентство Reuters, яке брало інтерв’ю у матушки Фотінії, в миру Світлани Фролової, вважає Нижегородську секту екстремальної ілюстрацією “культу особистості”, створюваного навколо російського прем’єра.

Для Фотінії Путін, портрет якого вона зберігає в своїй спальні, – втілення російського государя, царя.

“У нього душа царя. Невипадково, що тепер він президент”, – зітхає “матушка”. Коли кореспондент Reuters нагадав їй, що Путін – прем’єр-міністр, а президент тепер Медведєв, вона відповіла, що Путін залишався господарем Росії. “Можна бути прем’єр-міністром і все ж залишитися президентом. Медведєв – просто путінський студент”, – вважає Фотінія.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, зі свого боку, заявив, що його шеф не схвалює той тип шанування, який культивує Світлана Фролова. За словами Пєскова, звичайно, Путін – найпопулярніший чоловік в країні. Є фан-клуби його прихильників, але це не вид культу, вважає прес-секретар прем’єра.

Джерело newsru.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.