Новини України. 18 січня. Печерський районний суд допитав 74 свідка у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка – заввідділу стилістики та культури мови Інституту української мови Національної академії наук України Світлану Єрмоленко.

Юрій Луценко: Обов'язково занесіть в протокол, стукачок

Єрмоленко повідомила що проводила лінгвістичну експертизу понять «урочистий захід» і «святковий захід». Свої висновки свідок відіслала в листі слідчому Войченко. «До мене зверталися за, так званою, лінгвістичною експертизою. Йшлося про пояснення слів, їх тлумачення. Там було кілька питань», – зазначила свідок.

Після того, як захист Юрія Луценка опротестував всі питання звинувачення як такі, які не стосуються фактів вчинення злочинів підсудним, Луценко звернувся до судді Сергія Вовка: «Якщо ви будете допитувати свідка як експерта, то прошу принести екран і ми будемо переглядати всі святкування Днів міліції!».

На це відразу ж відреагував прокурор Віктор Клименко проханням занести слова учасників процесу в протокол засідання.

У відповідь на це Луценко заявив: «Обов’язково занесіть в протокол, стукачок (звернувся він до прокурора. – Ред.)». У свою чергу Клименко зробив недвозначни жест: поправив окуляри середнім пальцем, дивлячись на підсудного. Варто відзначити, що він це робить кожен раз після перепалок із Луценком.

Резюмуючи, свідок зазначила, що їй нічого не відомо про факти злочинів, які інкримінують Юрію Луценко.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.