Новини здоров’я. 12 січня. Компанія, що надає послуги з тестування ДНК, пропонує новий вид послуг тим, хто підозрює своїх партнерів у фізичній невірності.

Хоча в основному клієнтами компанії є чоловіки, жінки також час від часу звертаються за допомогою

Лише за $ 200 експерти проведуть аналіз нижньої білизни і знайдуть на ній сліди «незаконних» утіх.

Чоловіки і жінки, що підозрюють своїх партнерок і партнерів у зраді, можуть упевнитися в цьому, зробивши аналіз ДНК нижньої білизни підозрюваних. Хоча в основному клієнтами компанії є чоловіки, жінки також час від часу звертаються за допомогою.

Згідно з інформацією на веб-сторінки компанії Paternity Lab Center, існує два види тестування на невірність: аналіз сперми і аналіз на наявність жіночих ДНК. У ході першого тесту лаборант шукає сліди чоловічого сімені на зразках, взятих з нижньої білизни, а потім зіставляє їх з ДНК замовника.

За допомогою тестування можна виявити не тільки невірність романтичного партнера, але і з’ясувати, чи ведуть активне статеве життя діти.

Хоча багато хто може заявити про неетичність методів компанії, представники лабораторії позиціонують себе в якості експертів, здатних дати стовідсотковий висновок про подружню невірність, адже жодна жінка і не один чоловік не зможуть придумати скільки-небудь розумну причину, з якої чужий генетичний матеріал міг опинитися у них в нижній білизні.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.