Новини світу. 4 січня. Французький суд зобов’язав мережу ресторанів швидкого харчування «Макдональдс» виплатити співробітниці 250 тисяч євро за наднормову роботу.

Французський Макдональдс виплатив компенсацію за понаднормову роботу

Таке повідомлення поширила французька преса з посиланням на повідомлення місцевої профспілки “Французька демократична конфедерація праці”. Як повідомляється, жінка влаштувалася в один з ресторанів “Макдональдс” в Бретані. Вона працювала настільки добре, що через деякий час піднялася до посади директора одного з підрозділів компанії. Згідно з поширеною інформацією, на неї була покладена відповідальність за роботу 4 відділень компанії в місті Генган.

За даними адвоката профспілки, Мадо Ле Фошер, нові обов’язки автоматично збільшили робочий час її клієнтки вдвічі. Відтепер вона змушена була приходити на роботу до 5:00 і йти з неї не раніше опівночі. Проте компанія “Макдональдс” не поспішала компенсувати співробітниці перероблений час. Як повідомила адвокат, її клієнтка тривалий час працювала в такому графіку, 7 днів на тиждень, без вихідних. У підсумку вона змушена була звільнитися, оскільки у жінки почалася затяжна депресія. Згідно з рішенням суду по трудових спорах, “Макдональдс” зобов’язали виплатити екс-співробітниці 120 тисяч євро за понаднормову роботу і ще 130 тисяч євро як компенсацію вихідних днів.

Джерело mk.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.