Новини України. 21 січня. Полтавський міський голова Олександр Мамай підкуповує виборців у мажоритарних округах міста.

Продуктові набори для виборців

Про це повідомляє прес-служба громадського руху “Спільна справа”.

Днями пенсіонери, інваліди та інші мешканці Полтави, пов’язані з незахищеними верствами населення, почали отримувати іменні запрошення від ГО “Наш дім – Полтава”, що містять фото Мамая, а також двох представників цього об’єднання, які разом з ним планують балотуватися до Верховної Ради за мажоритарних округах Полтави та області.

“Шановний (-а)… Громадське об’єднання” Наш дім – Полтава “проводить нову соціальну ініціативу на підтримку малозахищених верств населення. Будь ласка, прийдіть в чітко зазначений день і час. При собі потрібно обов’язково мати: паспорт, пенсійне посвідчення та запрошення” , – говорилося в тексті.

Крім того, громадяни отримують від ГО “Наш дім – Полтава” так звані анкети, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові та адресу певного громадянина, а також два варіанти продуктового набору, один з яких пропонується вибрати і поставити свій підпис під словами: “Я погоджуюсь на отримання вищевказаного продуктового набору”.

“Продуктовий набір № 1” містить рис, гречку, цукор, олія, макаронні вироби, згущене молоко, рибні консерви, борошно, “Продуктовий набір № 2” – 8 кг. цукру.

“Пенсіонери повідомляють, що дані” продуктові набори “вже поширюються в масовому порядку. Люди, які займаються їх розподілом, обіцяють, що до виборів громадяни отримають харчові хабара ще кілька разів. І “один раз після виборів”, у разі проходження кандидатів”, – зазначає прес-служба.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.