Новини світу. 10 січня. Полковник Миколай Пшибил, який займався розслідуванням справи про загибель президента Польщі під Смоленськом, розповів, що його життю постійно погрожують.

Миколай Пшибил боїться за своє життя

Військовий прокурор Миколай Пшибил, який намагався накласти на себе руки під час прес-конференції в Познані у понеділок, 9 січня, розповів, що штовхнуло його на такий крок.

Полковник стверджує, що його життя знаходиться в постійній небезпеці через його професійну діяльність.

Пшибил є заступником начальника прокурорського офісу в Познані, а також главою місцевого департаменту по боротьбі з організованою злочинністю.

Останнім часом він займався розслідуванням справи про корупцію у вищих колах польської армії. Крім цього, Пшибил був активним учасником розслідування катастрофи літака польського президента Леха Качинського під Смоленськом у квітні 2010 року.

Зустріч з пресою в понеділок була організована для того, щоб пояснити прослуховування телефонів журналістів, які займалися власним розслідуванням трагедії у військових цілях.

“Я можу прийняти той факт, що моя машина була поламана, що на мене відбувалися неодноразові замахи, що моя собака була убита. Я також знаю, що за мою голову призначена нагорода в 1 мільйон злотих, але я не можу знести те, що мене звинувачують у вчиненні незаконних дій, – заявив Миколай Пшибил.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.