Новини України. 8 січня. Політпритулок у розвиненій європейській країні для чоловіка Юлії Тимошенко може розширити набір інструментів впливу на українську владу.

Олександр Тимошенко
Чоловік Тимошенко шукає спокою

Таку думку висловив глава ради директорів Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Думаю, що з Чехії Олександр Тимошенко зможе активніше допомагати правозахисній кампанії у кримінальних справах своєї дружини”, – заявив експерт. При цьому він підкреслив, що на даний момент українська опозиція практично вичерпала арсенал залучення уваги світової та української спільноти до справи Юлії Тимошенко.

Разом з тим директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов припустив, що чоловік Тимошенко “давно вже живе своїм життям” і можна тільки здогадуватися, наскільки відносини в їхній сім’ї мають традиційний характер.

“Оскільки він не є політиком і не має політичних амбіцій, для нього, мабуть, особистий спокій і впевненість у своєму правовому становищі важливіше, ніж ті ігри, в які грає його формальна дружина”, – сказав він у коментарі Gazeta.ua.

“Підозрюю, що він має достатньо коштів для того, щоб жити спокійно, не втручаючись у політику. Статус біженця для нього – вихід. Не думаю, що йому особисто приємна та роль, яку він час від часу грав протягом процесу над Тимошенко. Я думаю, що для нього це спокійний спосіб вийти з цієї халепи “, – підкреслив Толстов.

Як повідомлялося, у п’ятницю Олександр Тимошенко отримав політичний притулок у Чехії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.