Новини здоров’я. 5 січня. Люди, що знаходяться у близьких стосунках, переймають один у одного не лише гарні, але й шкідливі звички – навіть такі, як зловживання алкоголем.

Люди схильні переймати алкогольні звички своєї половинки

Як показало дослідження, любов одного з партнерів до алкоголю змушує другого пити понад міру.

Канадські дослідники спостерігали за 208 гетеросексуальними парами у віці 20-25 років, які зустрічалися не менше 5 разів на тиждень протягом мінімум трьох місяців, і один або обидва партнери були студентами ВУЗу. У результаті виявилося, що по відношенню одного з партнерів до спиртного можна було досить вірогідно визначити, як часто і в яких кількостях п’є другий. Це означає, що багато молодих людей п’ють лише тому, що цю звичку має їх обранець чи обраниця.

«Вибирайте друзів і коханців з обережністю, оскільки вони роблять на вас більший вплив, ніж ви думаєте, – застерігають дослідники. – Ми не настільки наївні, щоб думати, що студенти відмовляться від пияцтва. Проте наша робота показує, що для багатьох з них, які перебувають у романтичних стосунках, вживання алкоголю є нормою».

Наступним кроком експерти збираються з’ясувати, чи притягають молоді люди, схильні до пияцтва, один одного, чи впливає на їх пристрасть до спиртного спадковість і т.д.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.