Новини України. 10 січня. Під час новорічних та різдвяних свят кількість злочинів у країні зменшилася на 20-30% порівняно з буднями.

8 січня в МВС надійшло лише 7,5 тисяч заяв про правопорушення

Про це заявив начальник Управління по зв’язках з громадськістю МВС України Володимир Поліщук під час прес-конференції в Києві.

За його словами, якщо у звичайні будні дні до МВС надходить 9-11 тисяч заяв про правопорушення, то у святкові дні кількість звернень зменшилася на чверть.

Як приклад Поліщук повідомив, що 8 січня в МВС надійшло лише 7,5 тисяч заяв. Він підкреслив, що це стосується не тільки правопорушень, а й тяжких злочинів як вбивство та нанесення тілесних ушкоджень.

Разом з тим, Поліщук констатував, що така ситуація була не завжди. Так, за зведеннями правоохоронних органів, з початку 20 століття під час різдвяних свят сильно збільшувалася кількість дрібних крадіжок в храмах та інших культових спорудах. Однак у зв’язку з тим, що в наш час МВС в ці дні вживає заходів щодо посилення охорони в таких місцях, факти крадіжок в храмах практично не реєструються.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.