Новини економіки. 16 січня. Генеральний секретар ОЕСР Анхель Гуррія, виступаючи на конференції в Парижі, попередив про те, що перспективи глобальної економіки суттєво погіршилися порівняно з минулим роком.

Чорний список Fitch

Тепер дуже багато залежить від політичного керівництва Європи.

За його словами, в Європі складається вкрай несприятлива ситуація: безробіття зростає, напруга на фінансових ринках посилюється, єврозона вже знаходиться в рецесії, вирішення грецької кризи знову перебуває під сумнівом, а рейтингові агентства підливають масла у вогонь своїми рішеннями знизити оцінки надійності державних облігацій.

У такій ситуації дуже багато чого залежить від рішень європейських політиків. Їм необхідно одночасно з проведенням заходів по консолідації бюджету зробити кроки, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності економік Старого Світу.

Франції і Німеччині потрібно сконцентруватися на ліквідації лазівок в податковому законодавстві, перш ніж вдаватися до підвищення податкового тягаря.

Також Анхель Гуррія вважає, що зараз найвідповідніший момент для введення податків для запобігання суспільно небезпечної поведінки. Наприклад, для посилення покарання за забруднення навколишнього середовища. Також у понеділок про несприятливу ситуацію у світовій економіці попередив МВФ.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.