Новини світу. 29 січня. Шість пасажирів круїзного лайнера “Коста Конкордіа”, який зазнав аварії біля берегів Італії, подали колективний позов до власника судна на 460 мільйонів доларів.

Пасажири хочуть компенсації

Потерпілі звернулися із скаргою на Costa Crociere (Costa Cruises) до суду Майамі, де розташований офіс материнської компанії судновласника. У заяві наголошується, що в день загибелі лайнера пасажири опинилися в ситуації, коли “здоровий глузд підказував, що судно тоне, але від екіпажу надійшла команда повернутися в каюти”. У результаті пасажири зазнали серйозної моральної шкоди.

Раніше Costa Crociere зобов’язалася виплатити кожному пасажиру затонулого судна по 14 тисяч доларів. Ця сума повинна покрити вартість круїзу, загублений багаж, витрати на перебування в Італії після катастрофи і на повернення на батьківщину. Пасажири, які погодяться з пропозицією компанії, втратять право вимагати від неї великих виплат.

Раніше член екіпажу “Коста Конкордіа” громадянин Перу Гері Лобатон подав до суду Чикаго позов від групи постраждалих, зажадавши від судновласника компенсацію на суму 100 мільйонів доларів. Колективні позови також готуються в Німеччині, Італії та інших країнах.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.