Новини світу. 27 січня. Італійська туристична компанія Costa Crociere, якій належить круїзний лайнер Costa Concordia, що зазнав аварії, виплатить усім пасажирам, які перебували на його борту, одноразову компенсацію в розмірі 11 тисяч євро.

Гроші виплачуватимуться всім пасажирам, включаючи дітей будь-якого віку

Лайнер Costa Concordia зазнав аварії в ніч на 14 січня в Тірренському морі поблизу острова Джільо біля узбережжя італійської області Тоскана. На борту судна перебували понад 4 тисячі осіб, зокрема 37 українців і 111 росіян. Наразі знайдено тіла 16 загиблих, ще близько 20 осіб досі вважаються зниклими безвісти.

Угода про одноразову виплату компенсації всім пасажирам судна була досягнута в рамках погоджувальної комісії, яка була створена за ініціативою Astoi з представників керівництва Costa Crociere і практично всіх великих організацій із захисту прав споживачів, що діють в Італії.

Ця допомога виплачуватиметься з метою відшкодування збитків, пов’язаних із втратою багажу й особистих речей пасажирів, а також у рамках компенсації моральної шкоди, завданої учасникам корабельної аварії.

Гроші виплачуватимуться всім пасажирам, включаючи дітей будь-якого віку, навіть у випадку, якщо вони подорожували на судні безкоштовно. При цьому з суми компенсації не повинні відраховуватися страхові виплати, які учасники круїзу отримали або отримають у майбутньому з відшкодування зазначених збитків.

Крім того, Costa Crociere зобов’язується повернути своїм клієнтам усі цінності, які дістануть із пасажирських кают і, перш за все, із суднових сейфів.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.