Новини України. 24 січня. Президент Парламентської асамблеї Ради Європи звернеться до голови Верховної Ради України з вимогою забезпечити справедливе представництво в українській делегації ПАРЄ.

ПАРЄ просить Литвина відреагувати на диспропорцію в українській делегацію

Таке рішення щойно ухвалено на засіданні Комітету з питань регламенту і процедури ПАРЄ, повідомив народний депутат Сергій Соболєв, який перебуває у Страсбургу.

“Комітет ухвалив рішення про направлення листа спікеру українського парламенту від Президента ПАРЄ у зв’язку з неповноважним представництвом опозиційної фракції “БЮТ-Батьківщина” особами, які виключені з фракції”, – розповів Сергій Соболєв.

“Крім того, у рішенні Комітету зазначено, що склад української делегації слід привести у відповідність до регламентів і процедур ПАРЄ“, – зазначив депутат, інформує прес-служба “Батьківщини”.

Як відомо, у понеділок голова Комітету ПАРЄ з питань регламенту і процедури Ежідіус Варейкіс заявив про непропорційність української делегації, оскільки “три людини зі складу української делегації – депутати Пилипенко, Писаренко та Фельдман – вже давно не є членами фракції “БЮТ-Батьківщина”, але продовжують їздити до Страсбургу за квотою опозиційної фракції”.

Депутати ПАРЄ доручили регламентному комітету провести відповідне розслідування.

Українська опозиція звинувачує голову Верховної Ради України Володимира Литвина у систематичному блокуванні змін у складі делегації.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.