Новини України. 23 січня. Парламентська Асамблея Ради Європи доручила регламентному комітету розглянути питання невизнання повноважень делегації Верховної Ради України, оскільки українська сторона порушила принцип пропорційності представництва.

ПАРЄ
ПАРЄ може визнати недійсною делегацію ВРУ

Як заявив голова регламентного комітету ПАРЄ Ежідіюс Варейкіс, підставою для невизнання має стати те, що три людини зі складу української делегації – депутати Пилипенко, Писаренко та Фельдман – вже давно не є членами фракції “БЮТ-Батьківщина”, але продовжують їздити до Страсбурга за квотою опозиційної фракції, інформує прес-служба “Батьківщини”.

За словами Варейкіса, ПАРЄ починає офіційне розслідування і звертається за поясненнями до голови Верховної Ради Володимира Литвина, який проігнорував листи фракції “БЮТ-Батьківщина”, яка неодноразово вимагала провести заміну делегатів Пилипенка, Писаренка та Фельдмана на інших у зв’язку з тим, що вони вийшли з фракції.

Комітет має розглянути питання повноважень членів української делегації протягом доби.

Невизнання повноважень делегації через непропорційне представництво є безпрецедентним випадком в історії Парламентської Асамблеї Ради Європи, відзначають в прес-службі.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.