Новини світу. 31 січня. Пара туристів з Великобританії виявила, що в американського уряду відсутнє почуття гумору.

Лі Ван Брайана 12 годин тримали в одній камері з мексиканськими наркодилерами

Вони були затримані і вислані за “небезпечний” твіт.

Двом британським туристам заборонили в’їзд до Америки після жарту на Твіттері. Вони написали, що збираються “рознести Америку” і “відкопати Мерилін Монро“.

На Лі Ван Брайана, 26 років, наділи наручники і 12 годин тримали його під озброєною охороною в одній камері з мексиканськими наркодилерами.

Департамент Національної безопаность позначив туристів, як потенційну загрозу, коли Лі розмістив емоційний запис про свою майбутню поїздку до Голлівуду.

Незважаючи на те, що слово «рознести» на британському сленгу означає приблизно те ж, що і “веселитися”, вони були затримані за підозрою в “підготовці злочину”, а їхні паспорти конфісковано.

“3 тижні, ми будемо в Лос-Анджелесі, рознесемо його і викопаємо Мерилін Монро з могили!”, – Це було цитатою з американської мультиплікаційної комедії “Фемелі Гай”.

“Ми просто хотіли добре провести час у відпустці. Це все, що Лі мав на увазі у своєму твіті. Він не хотів нікого ображати, – сказала Емілі.

Федеральні агенти навіть обшукали валізу у пошуках лопати, стверджуючи, що за планом британців Емілі повинна була дивитися по сторонах, поки Брайан розкопує могилу Мерилін.

Вони провели 12 годин в окремих камерах, потім були доставлені в аеропорт, і відправлені додому, авіарейсом через Париж.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.