Новини політики. 18 січня. Партія Регіонів буде розпущена. Її вище керівництво піде під суд, починаючи з Януковича, Азарова, Бойко, Лавриновича … Відразу після наступних президентських виборів.

Анатолій Гриценко впевнений у розпуску Партії регіонів

Про це у своєму блозі написав лідер “Громадянської позиції”, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

“У 2010 році Партія регіонів сформувала не владу, не уряд – вона утворила хунту, яка узурпувала всю владу і протягом двох років знищує країну. Отримавши владу, керівництво Партії регіонів свідомо і послідовно функціонують всупереч інтересам суспільства, в тому числі рядових членів Партії регіонів і підприємців, які підтримували цю партію на виборах, а зараз страждають не менше, ніж всі інші громадяни країни”, – зазначає Гриценко.

“Перед Україною і перед Законом Партії регіонів доведеться відповісти за: наругу над Конституцією; масові обмеження конституційних прав і свобод громадян; концентрацію влади в одних руках; знищення основ демократії, парламентаризму, місцевого самоврядування; маніпуляції з виборами, встановлення контролю над судовою системою, політизацію правоохоронних органів; розкрадання державної власності і стратегічних ресурсів країни; монополізацію і знищення основ конкуренції в економіці; тотальний тиск на підприємців, відбір чужої власності; здачу національних інтересів країни, підрив основ державного суверенітету і незалежності; міжнародну ізоляцію та позбавлення Україною стратегічної європейської перспективи; в кінці кінців, за всі ці Межигір’я, зі страусами і кенгуру, золотою сантехнікою і дорогими вертольотами – на тлі злиденного життя десятків мільйонів наших громадян”, – заявляє лідер “Громадянської позиції”.

За його словами, вже зібрано більш ніж достатньо доказів, які переконливо свідчать про те, що Партія регіонів діє всупереч Конституції та законам України, а “отже – повинна бути і буде розпущена, як того вимагає Закон”.

“Держава, країна, суспільство повинні захищати себе від будь-яких хунт і спроб узурпації влади. Розпуск Партії Регіонів та притягнення до кримінальної відповідальності її вищого керівництва стануть надійним щепленням на майбутнє – щоб демократична Україна назавжди убезпечила себе від подібних хунт і зазіхань на абсолютну владу”, – підкреслює Гриценко.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.