Новини політики. 21 січня. Судячи з усього, знову створена держслужба Михайла Бродського отримала карт-бланш від президента на проведення масштабної кампанії з дерегуляції в рік парламентських виборів.

Михайло Бродський
Михайло Бродський: Думаю, дуже добре, що рейтинг влади впав

Двократне зниження рейтингу партії влади стане для президента Віктора Януковича певним сигналом і стимулом до прискорення задуманих реформ.

Про це в інтерв’ю ZN.UA заявив глава недавно створеної Держслужби з дерегуляції та розвитку підприємництва Михайло Бродський.

Таку думку він висловив, коментуючи те, що рейтинг Партії регіонів обвалився в 2011 році нижче, ніж рейтинг «Нашої України» через два роки перебування при владі.

«Думаю, дуже добре, що рейтинг влади впав. Я знаю, що Янукович, на відміну від Ющенка, розуміє, що щось йде не так, що реформи треба проводити ще швидше, треба ще краще, ще більше змінюватися. Падіння рейтингу для Партії регіонів – це не вирок, це стимул», – сказав він.

При цьому на питання, коли почнеться дерегуляція в структурах, які очолюють родичі президента, Бродський відповів: «Хто посіє пшеницю, той і збере пшеницю, а той, хто сіє бур’ян, той і збирає бур’ян. 20 років сіяли бур’ян!»

І уточнив: «Хлопці, чесне слово, якби не було президента Януковича, то не було б ніякої дерегуляції. Дивіться, скільки реально зроблено для кожного з нас, для всього суспільства в 2011 році».

Нагадаємо, раніше Янукович неодноразово висловлював невдоволення тим, що уряд недостатньо ефективно працює над питаннями дерегуляції. «І якщо єдина причина – це Комітет з підприємництва, який ліквідували, то я сказав Миколі Яновичу (Азарову): відновлюємо роботу комітету. І давайте подивимося, що з цього вийде», – заявив у листопаді 2011-го Янукович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.