Новини України. 20 січня. На засіданні опозиційних партій у п’ятницю, 20 січня, було ухвалено Угоду про спільні дії Об’єднаних опозиційних сил.

Арсеній Яценюк
Яценюк каже, що вже отримав кредит довіри від населення

Про це заявив в інтерв’ю журналістам лідер політичної партії “Фронт Змін” Арсеній Яценюк.

Текст Угоди оголосять 22 січня під час відзначення Об’єднаною опозицією Дня Соборності на Софійській площі в Києві.

Арсеній Яценюк переконаний у критичній необхідності того, щоб опозиція йшла об’єднаним фронтом.

“Така необхідність підтримана всіма, й зараз в опозиційному таборі немає жодних протиріч. Тому що політикум почав розуміти, що він них залежить майбутнє країни. Це велика відповідальність і високі сподівання українців на зміни, які в першу чергу асоціюються з опозицією”, – підкреслив він.

Усі ті, хто є справжніми демократами, хто бореться за долю України і українців, підписали цю Угоду, заявив Арсеній Яценюк: “Не йдеться про існування окремих політиків. Ми піднялися набагато вище – і сказали, що від того, наскільки ми єдині в постановці й досягненні цілей, залежить доля країни і кожного українця”, – наголосив лідер “Фронту Змін”.

Після підписання Угоди про спільні дії Об’єднаних опозиційних сил, на його переконання, опозиція отримала кредит довіри від українців.

“Ми маємо повернути його сторицею – і це означатиме, що виграла країна й українці та що опозиція виправдала сподівання. Я і мої колеги з опозиції, які реально усвідомлюють свою відповідальність, не дозволимо повторитися помилкам минулого”, – цитує Яценюка прес-служба “Фронту змін”.

Арсеній Яценюк також повідомив, що 22 січня представники Об’єднаних опозиційних сил відзначать День Соборності України на Софійській площі у Києві, де й буде оголошено текст Угоди.

“Ми заявимо про єдність України, єдність українського народу і єдність українського демократичного політикуму. Ми запросили на Софійську площу людей із усієї України. Досвід 3 грудня (акція “Фронту Змін” “України проти Януковича”, – ред..) довів, що українці здатні боротися за свої права і свободу”, – додав він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.