Новини політики. 15 січня. На сьогодні опозиція визначає, у якому форматі вона зможе отримати на виборах народних депутатів найбільшу кількість голосів.

Турчинов: опозиція діятиме так, як найкраще для результату

Про це сказав перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов.

“Справа в тому, що опозиція вже об’єдналася в комітет опору диктатурі і сьогодні комітет відпрацьовує технології як працювати однією командою під час виборчого процесу. Вже сьогодні відбувається координація сил опозиції. І 22 січня, у День Соборності України, саме спільно опозицією проводитиметься мітинг, де чітко буде проголошена позиція опозиції разом, однією командою. Це не обов’язково може бути один список. В той же час, що стосується мажоритарних округів, це питання практично вирішене. Але продовжуються консультації щодо більш плідної і тісної інтеграції всіх опозиційних сил”, – розповів політик.

На уточнення, якщо все ж таки не буде сформовано єдиного списку опозиції, чи вдасться опозиції набрати більшість у майбутньому парламенті, Турчинов відповів: “Я переконаний, що опозиція діятиме так, як найкраще для результату. І зараз відпрацьовуються соціологічні дослідження, які покажуть, у якому форматі, у якій конфігурації опозиції можна отримати найбільшу кількість голосів”.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.