Новини України. 6 січня. Партія “Батьківщина” підтвердила інформацію про те, що Олександр Тимошенко просить політичного притулку в Чехії.

Олександр Тимошенко просить політпритулку в Чехії

Про це йдеться у заяві прес-служби партії “Батьківщина”.

Чоловік Юлії Тимошенко Олександр був вимушений виїхати з України та звернутися до уряду Чехії з проханням про надання політичного притулку у зв’язку з посиленим тиском на лідера опозиції через її родину.

“Цей крок з боку Олександра Тимошенка є відповіддю на аморальні спроби тиснути та катувати Юлію Тимошенко через переслідування її близьких та рідних. Так, не зламавши лідера партії “Батьківщина” ні судами, ні в’язницями, ні знущаннями та подвійними арештами, режим, незаконно відновивши вже закриті Верховним Судом кримінальні справи 15-річної давнини, почав переслідувати рідних та близьких екс-прем’єр-міністра”, – заявили в прес-службі.

Янукович пішов найбруднішим шляхом: зламати Юлію Тимошенко через тиск на членів її родини. Рішення про пошук політичного притулку зумовлене бажанням позбавити режим додаткових важелів тиску на лідера партії “Батьківщина”, – повідомили в прес-службі партії.

Нагадаємо, минулого року політичних притулок в Чехії отримав екс-міністр економіки Богдан Данилишин.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.