Новини світу. 27 січня. Однорічний малюк з ізраїльського містечка Шфарам переміг у боротьбі зі змією-мідянкою, відкусивши їй голову.

Малюк вирішив, що батьки принесли йому нову іграшку

Це виявила мати хлопчика Імада Гадіра, коли увійшла в його кімнату з чашкою молока.

Юний Імад не постраждав, оскільки мідянки не небезпечні для людини, проте на всяк випадок його доставили до лікарні Хайфи для обстеження.

Як розповів дід малюка Шахін, хлопчик прокинувся рано вранці, зліз з батьківського ліжка, у якому провів ніч, і вирушив у дитячу кімнату. Там він і знайшов 35-сантиметрову змійку. Імад нітрохи не злякався, вирішивши, очевидно, що батьки принесли йому нову іграшку. Він схопив мідянку і, як це роблять всі діти, засунув її в рот і стиснув щелепи. Коли мати виймала у нього з рота наполовину пережовану зміїну голову, дитина навіть розплакалася.

Прибулий на місце події професійний змієлов Елі Коен зізнався, що подібний випадок – перший у його практиці. За словами Коена, вік змії становив приблизно 3 роки. Отрута мідянки, зазначив він, безпечна для людини, хоча місце укусу може деякий час боліти.

На щастя, сказав змієлов, убита малолітнім ізраїльтянином мідянка була невеликого розміру. Ці змії зазвичай душать своїх жертв, і від зіткнення з великим екземпляром немовляті могло бути непереливки.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.