Новини світу. 13 січня. Нещодавно Барак Обама зустрівся у Вашингтоні з Анджеліною Джолі і Бредом Піттом.

Анджеліна Джолі та Бред Пітт зустрілися з Обамою

Американський президент обговорив із зірковою парою проблему військових злочинів у колишній Югославії. Багато американських ЗМІ, втім, засудили Обаму за “занадто тісні” зв’язки з Голлівудом. Журналісти вважають, що в епоху кризи, останнє, чим повинна займатися влада – це проведенням світських раутів.

Анджеліна Джолі влаштувала для Барака Обами персональний показ свого нового фільму “В краю меду і крові”, який розповідає про війну в колишній Югославії. Президент США обговорив із зірковою парою проблему запобігання військових конфліктів в країнах Східної Європи та Близького Сходу.

Втім, як відзначається, Обама вибрав не найкращий час для проведення світських раутів. Після цієї зустрічі деякі американські журналісти звинуватили главу держави в тому, що поки він мило розмовляє з голлівудськими зірками, майже половина країни не може звести кінці з кінцями. Подібні заяви зараз особливо небезпечні для президента, так як днями в продажу з’явилася скандальна книга “Обами” (“The Obamas”) журналістки New York Times Джоді Кантор. У своїй роботі вона пише про багато раніше невідомих обставин особистого життя Барака і Мішель, які можуть серйозно підмочити репутацію правлячої пари.

Зокрема, Кантор розповідає про пишну президентську ялинку, яка “прийшла” в Білий дім в 2009 році, у самий розпал кризи. Для участі у святковому заході, який було влаштовано для сімей чиновників і дипломатів, були запрошені Тім Бертон, Джордж Лукас, Джонні Депп та інші зірки. Цю інформацію журналістка New York Times видобула через власні джерела в адміністрації президента, офіційно про присутність знаменитостей на новорічній вечірці Білого дому не повідомлялося.

Крім того, в книзі “Обами” говориться, що чиновники ні в гріш не ставлять Мішель Обаму, не соромлячись критикувати її як в обличчя, так і публічно. Перша леді США вже виступила зі спростуванням цієї інформації. У Білому домі робота Джоді Кантор піддається різкій критиці.

За матеріалами вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.