Новини технологій. 27 січня. У відносинах з Siri на iPhone 4S все закінчується простим фліртом. Настав час піти далі…

Siri Pro
Siri Pro

Siri Pro – це абсолютно нове рішення для велелюбних користувачів. Як сказано в прес-релізі, вона являє собою «повнофункціонального робота-спокусника – більш сексуального, ніж MacBook Air, і більш звабливого, ніж iPad».

Ідея створення Siri Pro прийшла працівникам Купертіно в голову, коли вони вивчали статистику звернень до стандартної Siri на 4S. Понад 65% запитів показували, що користувачі хочуть від асистента чогось більшого. Серед найяскравіших прикладів – “Will you marry me?” (Вийдеш ти за мене?), “Can I buy you a drink?” (Можу я купити тобі випити?) І “I want to have your robotic children” (Я хотів би стати батьком твоїх дітей-роботів).

Коли ми говоримо, що прислухаємося до наших клієнтів, ми аж ніяк не жартуємо.

Філ Шіллер, віце-президент Apple з міжнародного маркетингу.

Siri ProSiri Pro доступна для покупки в Apple Store за цінами $999 (16 Гб) ​​і $1299 (32 Гб). Альтернативну “професію” (повія, школярка, медсестра) можна буде завантажити через App Store, по $9.99 за кожну.

Хоч це і чергова псевдоновина від Scoopertino, погодьтесь, така ідея має право на життя, не здивуємося, якщо найближчим майбутнім у світ таки вийде робот із системою штучного інтелекту Siri.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.