Новини технологій. 20 січня. Samsung приступив до поширення в Європі нової версії прошивки для смартфона з 5,3-дюймовим дисплеєм Samsung Galaxy Note, яка підвищує ергономіку пристрою.

Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy Note

У нову прошивку була додана оновлена екранна клавіатура, яка включає п’ять рядів клавіш з розташованим зверху рядом цифрових кнопок. У попередній версії прошивки ряду цифрових клавіш не було передбачено.

Клавіатура набору номера стала менше в розмірі, і тепер її можна присунути до лівого або правого краю екрану для того, щоб набирати номер можна було великим пальцем тієї ж руки, якою користувач тримає апарат.

У налаштуваннях яскравості з’явилася можливість виставити рівень яскравості для веб-браузера (раніше – один рівень яскравості для всіх додатків). Крім того, доданий новий віджет, який дозволяє управляти яскравістю світлодіода на задній стороні, який може грати роль ліхтарика.

Нова прошивка не несе оновлення до Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), яке Samsung обіцяв випустити, і як і раніше базується на Android 2.3.6 (Gingerbread). Оновлення до ICS буде випущено згідно з планом – у 2012 р.

За матеріалами cnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.