Новини технологій. 26 січня. З Китаю надійшли дані, що заслуговують якщо не довіри, то хоча б уваги. Мова про наступну модель iPhone.

Завод Foxconn, де виробляють iPhone
Завод Foxconn, де виробляють iPhone

Виробництво загадкового пристрою, цитуючи аноніма з Foxconn, ось-ось має стартувати. Для порівняння, iPhone 4S почали виробляти пізньою весною 2011-го. Згадавши шкільну арифметику, отримаємо чималу ймовірність річного релізу (на WWDC?). Що стосується зовнішнього вигляду смартфона, він поки не визначений. Джерело повідомляє про кілька бачених ним прототипах, які де в чому відрізнялися, а де в чому – були дуже навіть схожі.

По-перше, всі помічені девайси могли похвалитися дисплеєм з діагоналлю від 4-х дюймів. По-друге, (сюрприз!) жоден з них не був виконаний в краплевидному дизайні, чи то пак збоку вони виглядали симетрично. По-третє, форм-фактор кожного з пристроїв відрізнявся від такого як у iPhone 4 і 4S. Тут виникає питання, що конкретно розуміється під форм-фактором (не може ж Apple готувати для нас розкладачку)? По-четверте, прототипи є прототипи, а що там буде в кінці – одному Джоні Айву відомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.