Новини політики. 22 січня. Розчарування у нинішній владі відбувається швидшими темпами, ніж у попередній.

влада Янукович
Рейтинг влади падає

Про це сказав директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Якщо порівнювати з підтримкою діяльності попередньої влади після аналогічного терміну перебування її в “верхах”, тобто через два роки, то у неї оцінки були вище», – повідомив соціолог.

На його думку, різниця між минулою і нинішньою владою в ступені шкоди для країни.

«На мій погляд, тоді нічого доброго не робилося. Зараз хорошого робиться рівно стільки ж, тобто нічого, зате є рішення, які реально погіршують ситуацію в країні. Відповідно, і оцінка людьми цієї влади низька», – сказав він.

«У влади є великі прорахунки. Збагачуючись за час перебування при владі, люди потім дуже багато втрачають, а в разі зміни влади можуть втратити ще більше. Те, що зробили з Тимошенко, – це найстрашніший сон, який може наснитися Януковичу, коли його переоберуть. Люди при владі не можуть зрозуміти, що економічний рівень в Україні такий низький, що підняти його нескладно. Складно підняти життєвий рівень у Японії, Швейцарії, Голландії, де він і без того дуже високий, – там це дійсно проблема, що вимагає нестандартних підходів. В Україні ж настільки очевидно, де є «витоки грошей»… І той, хто зможе забезпечити країні економічне зростання, забезпечить собі підтримку електорату без додаткових зусиль на дуже тривалий час», – впевнений Биченко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.