Новини світу. 14 січня. Німецьким підприємцям запропонували заборонити перекури в робочий час, пише газета Bild.

Заборона паління - дескримінація

Таку ідею висловив виданню президент Федерального союзу підприємств малого та середнього бізнесу Німеччини (BVMW) Маріо Охофен (Mario Ohoven). Союз відстоює інтереси бізнесменів на політичному та адміністративному рівні, а також у переговорах з профспілками.

“Пора покінчити з сигаретним димом під час роботи. Перекури коштують підприємствам грошей і заважають робочому процесу”, – заявив глава BVMW. Як приклад він навів Швецію, де в багатьох фірмах діє принцип “Ні палінню в робочий час”.

Голова Союзу підприємців Німеччини (UMW) Урсула Фреріхс (Ursula Frerichs) також підтримала цю пропозицію. “Потрібно скасувати особливі перерви для курців! Не можна допустити, щоб через це страждали люди, які не курять”, – заявила вона. UWM надає інформаційну та практичну підтримку фірмам у розвитку бізнесу.

У політичних колах ідею спілок підприємців сприйняли неоднозначно. Зокрема, експерт в області охорони здоров’я СДПН, професор Карл Лаутербах (Karl Lauterbach) висловився за захист прав некурців співробітників. Але в той же час він підкреслив, що заборона на куріння була би дискримінацією – “кроком у бік диктатури некурців”.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.