Новини України. 3 січня. Залучатися до роботи в колонії екс-прем’єр не буде, оскільки її нинішній статус – слідчо арештована.

Тимошенко не залучатимуть до роботи

Про це повідомив начальник колонії Іван Первушкін.

Він додав, що Тимошенко перебуває в камері з однією жінкою, також засудженої за економічні злочини.

Відповідаючи на питання про те, як Тимошенко зустріла Новий рік, Первушкін сказав, що у неї була можливість дивитися телевізор до 2:00. Крім того, 31 грудня їй вручили передачу, в якій було понад 100 найменувань.

Начальник колонії додав, що для побачення з матір’ю  Тимошенко необхідно отримати дозвіл слідчого органу.

Первушкін також підтвердив, що за екс-прем’єром ведеться відеоспостереження.

«Відеоспостереження не заборонено законом. Щоб проводити постійне відеоспостереження, необхідно, щоб в камерах було достатньо світла. У нас в колонії більше 80 камер. Ми відповідаємо за безпеку всіх засуджених», – сказав Первушкін, відповідаючи на питання, чи дійсно в протягом 24 годин на добу за Тимошенко ведеться відеоспостереження, і горить світло в камері.

Він також зазначив, що  Тимошенко отримує всю необхідну медичну допомогу відповідно до приписів комісії, яка оглядала екс-прем’єра в Києві 28 грудня.

«Її оглянув начальник нашої медичної частини, але Юлія Володимирівна заявила, що 28 числа був консиліум лікарів, який її обстежував, і є відповідні приписи, які ми зараз виконуємо. Вона також заявила, що якщо їй знадобиться інша медична допомога, вона повідомить нам в письмовому вигляді», – сказав  Первушкін.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.