Новини України. 4 січня. Головне новорічне шоу у ДК «Україна» опинилося в центрі скандалу.

За солодкі подарунки треба доплачувати

У соцмережах батьки жваво обговорюють, що дітям замість солодкого подарунка тут дають “беушні” олівці і рушники. Одна з мам в «Живому Журналі» написала:

«Діти після вистави побігли за подарунками. Зазвичай щороку за окрему плату малюкам давали коробку з цукерками, але цього року здивували навіть мене. У кожній коробці лежав шматок мила, зубна щітка, тюбик зубної пасти, кілька маленьких блокнотів, “беушні” олівці та фломастери, вирвані листочки з дитячих розмальовок (очевидно, ділили на декілька). У сина в коробці лежало кілька білих аркушів А4, складених удвічі. Рукавиці і шапки, зв’язані вручну, рушники розміром 20х20», – написала Надія Бучинська.

У самому Палаці  сказали, що це непорозуміння.

«Це був єдиний благодійний спектакль для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Квитки на нього ми не продавали, а роздавали. Як вони могли дістатися іншим батькам, я не розумію. У минулі роки нам вдавалося домовлятися з цукерковими фабриками, які за свій рахунок давали таким дітям подарунки, цього року вони відмовилися. Тому ми попросили благодійний фонд дати нам хоча б такі подарунки, щоб порадувати дітей», – розповіла директор Палацу «Україна»Віолетта Мозгова.

За словами директора, всі інші вистави – комерційні, квитки на них коштують від 30 до 200 грн. А якщо батьки хочуть, щоб їх дитина отримала подарунок, то доплачують в касі 70 грн і отримують квиток на солодкий подарунок.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.