Новини України. 23 січня. 20 січня у Кременчуці Полтавської області затримали 68-річного пенсіонера. Місяць тому він зґвалтував свою 8-річну онуку. Про злочин міліцію повідомила бабуся дівчинки.

Бабуся помітила занадто ніжне ставлення діда до онуки

“Вона помітила, що чоловік неадекватно себе поводить по відношенню до онуки, стає аж занадто турботливим і ніжним. Та і дівчинка почала боятися дідуся. Від такої поведінки обох у бабусі і виникли підозри, з якими жінка прийшла у міліцію. Виявилося, що сумніви були не безпідставними”, – розповіла Поліна Ларіна з Полтавської обласної міліції.

Пенсіонера відразу затримали, зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Дівчинка проходить психологічну експертизу.

“Дитина залякана, видно до неї застосовувалася фізична сила. Та ми чекаємо, коли вона почне говорити. Це потрібно для того, щоб установити цілісну картину злочину. Поки ж провели повний медичний огляд дівчинки. Його результати будуть за кілька тижнів”, – розповіла Ларіна.

За словами міліціонерів, дитина виховувалася у не благополучній сім’ї.

“У дівчинки вже давно померла мати. А рідний батько відмовився нею займатися і його позбавили батьківських прав. Бабуся стала офіційним опікуном дитини. Нею займалася разом зі своїм другим чоловіком. Так, що затриманий не рідний дідусь постраждалої”, – підсумувала Поліна Ларіна.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.