Новини технологій. 10 січня. У новорічну ніч абоненти трьох операторів мобільного зв’язку: “Київстару”, МТС і Life:) зробили більше мільярда дзвінків.

смс-листування
Цього року активніше використовували послугу смс

У дні святкування Нового року – 31 грудня та 1 січня – в мережі об’єднаного “Київстар” в цілому прозвучало 494 млн дзвінків. В МТС було вироблено 450 млн новорічних привітань по телефону. З 22:00 останнього дня 2011 року до 6:00 першого січня абоненти Life:) встигли здійснити 15,4 мільйона дзвінків.

“За всю новорічну ніч абоненти виговорили 29 мыльйоныв хвилин”, – зазначили в мобільному операторі.

Одночасно, в “Київстарі” повідомили, що мережа була максимально завантажена в першу годину нового року. У цей період абонентами оператора було здійснено 28,6 млн. дзвінків, що на 1 млн. більше, ніж торік. Саме в цей час зазвичай існує найбільший ризик не додзвонитися через перевантаження. Однак оператори відзначили, що цього року українці активніше користувалися послугами SMS. Так, кількість відправлених SMS в мережі “Київстар” в новорічну ніч склала близько 108 мільйонів на годину, у мережі МТС – 106,1 млн штук, Life:) – більше 22 мільйонів SMS.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.